ART / Oil paintings / Oil painting 13174045

nr 1317 4045

Axel Axelsson

(1854-1892), Sverige

Axel Axelsson (1854-1892), Sweden. "Calle del Paradisio". Signerad Venedig 1881. Oil on canvas, 82x50cm,

OIL PAINTING, "Calle del Paradisio". Signerad Venedig 1881. Olja på duk, 82x50cm

Axel Axelsson, Swedish painter born 1854, dead 1892.

3000

SEK 4000

Monday Mars 30 2020
at 20:52:52

  • Klassiska
  • Mar 30

Klassiska

Read more about Klassiska

  • Artist/Designer

Axel Axelsson

Read more about Axel Axelsson